Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Mexican Beer від First Dnipro Brewery Sep, 30, 2022

Untappd info

Lager - Mexican

First Dnipro Brewery

My rating 4.0

Global raiting 3.10

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  13

 • Плотность

  11.5%

 • Стиль

  Lager - Mexican

 • Штрихкод

  4820078061040

Давно я щось не чув про First Dnipro Brewery. А тут заходжу до супермаркету і бачу єдину скляну пляшку на полці. Треба було брати. Тому сьогодні буде ще пиво “Mexican Beer” від “First Dnipro Brewery”. І тут дивна річь – справа у тому, що у хлопців є офіціальний сайт, але опису пива там чомусь нема. Ну то таке. Саме цікаве, що пивовари додали до складу екстракт агави. Це круто, але, будь ласка, вказуйте ще різновид.

Mexican Beer від First Dnipro Brewery

Я не можу так сходу сказати який аромат у агави, але пиво має специфічний аромат. Чесно кажучи для мене, віддає якимось корівником, але, на г..мном, а сіном, грязюкою… Сюди ж додається гірко-солодкий смак (напевно як раз від агави).

Піна білого кольору, з середньозернистою основою. Тримається довго, а коли починає сходити ще залишається на стінках бокала. Тіло жовтого кольору, нефільтроване.

Так як на офиційному сайті нема опису цього пива, звернуся до untappd. По перше, там написано що “Mexican Beer!” це мексиканський лагер, але зробивши декілька ковтків, можу сказати – по смаку це не лагер. По друге, тут багато чьогось солодкого, напевно від тієї самої агави. Цей присмак тримається і до післясмаку.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні “First Dnipro Brewery” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.