Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Marsel від AltBier Brewery Mar, 20, 2023

Untappd info

Brown Ale - Other

AltBier Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.50

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  11.5%

 • Стиль

  Brown Ale - Other

 • Цена

  2.10 y.e. за 1 литр

Продовжую відкривати для себе нове пиво від AltBier Brewery. Сьогодні на дегустації буде пиво Marsel. Коли я його купував, попросив продачиню дати мені щось нове. Справа у тому, що цього пива поки нема а ні на офіційному сайті, а ні у untappd. Тому сьогодні я ставити оцінку не буду, просто опишу свої враження.

Marsel від AltBier Brewery

На перший ніс в ароматі карамельна, солодова основа. На задньому плані трохи трав’янистого присмаку. Аромат начебто і чистий, але не стійкий. Після хвилини, може трішки довше, і від нього зовсім нічого не залишається. Десь там далеко є гіркий присмак, але його дуже мало.

Піна мала середньозернисту основу. Тримається… ну як тримається, секунди три і від неї нічого не залишається. Тіло темно-коричневого кольору. Каламутне.

Чесно кажучи смак пива “Marsel” від “AltBier Brewery” мене якось зовсім не вразив. У смаку зовсім немає солодкого присмаку. Але є досить дивний присмак, схожий на горіх, але не горіх. Відразу за ним йде гірко-терпкий присмак. А післясмаку додається трохи кислого смаку. Так, я розумію, що я поки не знаю, у якому стилі зварили це пиво, але ось так, якщо брати – то другий раз я це пиво не куплю.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні AltBier Brewery з Харкова можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.