Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Lauterbacher Natur Hell

Untappd info

Lager - Helles

Brauhaus Riegele

My rating 3.5

Global raiting 3.53

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  5.1%

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Штрихкод

  4029452103912

Другим пивом, буде також пиво від німців. Зустрічаємо Lauterbacher Natur Hell від Brauhaus Riegele. Останнім пивом цієї броварні, котре я пробував, був Noctus 100 і отримав від мене оцінку 4.5. Та і взагалі, пиво цієї броварні отримує добрі оцінки, тому від сьогоднішнього пива я чекаю також добрих вражень.

Lauterbacher Natur Hell

В аромат присутній сильний, але в той же час, стриманий трав’янистий присмак. Згодом до нього додається слегка терпкий присмак. Напевно, треба зауважити, що чисто на мій погляд, в ароматі присутнє щось, що заважає насалоджуватись пивом.

Піна має білий колір та середньозернисту основу. Тримається доволі довго, а коли таки сходить, то ще залишається на стінках бокалу.

Смак пива “Lauterbacher Natur Hell” якось швидко згасає. Якщо ще на початку ковтка є і трав’янистий присмак, і трохи солодкуватого присмаку плюс трохи гіркого присмаку, то ближче до післясмаку, всі ці смаки сильно втрачають у силі. Хоча я тут зробив пару ковтків і можу сказати, що саме солодкий присмак лежить в основі смаку. Ну таке, це ще одне пивом, яке спробував і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Brauhaus Riegele можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.