Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Zubr Classic

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Pivovar Zubr

My rating 2.75

Global raiting 3.03

 • Країна

  Чеська Республіка / Czech Republic

 • Алкоголь

  4.1%

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Цена

  0.84 y.e. за 0.5

Переді мною чеське пиво Zubr Classic від Pivovar Zubr. Якщо подивитися на офіційний сайт, окрім короткого описання, зазначено, що пиво вибороло аж 38 нагород з 1999 року. Прикольно. Треба пробувати.

Zubr Classic

В ароматі присутній хміль, але він якийсь не свіжий. Якщо дати пиву постояти, то аромат перетворюється на щось солодке та трохи терпке. О, нагадує хліб, який не перший день лежить у пакеті. От 100%.

Піна мала білий колір та середньозернисту основу. Тримається не довго. Секунд 10 і від неї залишається маленьке кільце по краю бокала. До речі, на тому ж офіційному сайті обіцяли хорошу шапку. Тіло золотистого відтінку. Чисте.

Ну і смак. Чесно кажучи нічим таким не відрізняється від аромату. Тут також є солодкий присмак, котрий швидко згасає, а на його місце виходить терпкіть. А у післясмаку на перше місце виходить кислий присмак. Чесно кажучи таке. Ну і так, десь в середині є гіркий присмак, але він швидо сходить. Пиво Zubr Classic від Pivovar Zubr на один раз. Спробував і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Pivovar Zubr” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.