Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Krov moskalja

Chortkiv Home Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(4.02)

  • Стиль

    Sour - Other Gose

  • Алкоголь

    5.6%

  • Цена

    2.73 y.e. за 0.33

Переді мною друге пиво від домашньої броварні Chortkiv Home Brewery – Krov moskalja. Це томатний гозе. Взагалі то я не люблю томатне пиво, але так як домашників важко знайти у продажу, то коли була можливість – я купив. Ну що, гоу дегустувати.

Krov moskalja

Коли уявляю собі томат – то він обов’язково червоного кольору. Але по аромату, не скажеш що тут спілий томат. Більше нагадує або переспілий, навіть зіпсований, або квашені томати. Напевно такий аромат комусь подобається, але мені ні.

Піна тримається не довго. Секунд 10 і від неї нічого не залишається. Тіло має коричневий відтінок, але якщо подивитися на світло, то колір стає більше помаранчевим.

Смак пива “Krov moskalja” можна поділити на дві частини. У першій йде чіткий томатний присмак. Десь з середени до нього додається кислий присмак. Напевно це все що я хочу сказати про це пиво. Ще раз переконуюсь, що томатні гозе я не люблю. Але в цьому пиві відчутний як томат так і кислий присмаки.

Усі мої дегустації від броварні Chortkiv Home Brewery можна подивитися тут. А ні сторінки у соц мережах, а ні офіційного сайту, поки що нема, залишу тут тільки посилання на untappd.