Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Schwarzbier by Bitburger Brauerei Oct, 3, 2022

Untappd info

Lager - Dark

Bitburger Brauerei

My rating 3.25

Global raiting 3.47

  • Алкоголь

    4.7%

  • Стиль

    Lager - Dark

  • Штрихкод

    4002631025014

Нарешті я дойшов до пива від пивоварні Bitburger Brauerei. Єдине пиво, котре я знав від цієї пивоварні, так і називається Bitburger і довго-довго хотів його купить. І вот сьогодні я дізнався про ще одне. Зустрічаємо пиво с простою назвою Schwarzbier.

Schwarzbier by Bitburger Brauerei

Почну, як завжди, з аромату. Якщо налити пиво в бокал і відразу спробовать носом, то аромат буде яскравим і насиченим. Але, десь на задньому плані, добре сховано, але все ж таки відчувається смак резини. Потім, приблизно через хвилину, в ароматі на перше місце виходить солодкий (карамельний) присмак. А вже потім, аромат стає спокійним, с добрим і смачним солодвим присмаком.

Щапка мала коричнево-сірий кольор. Тіло чисте, чорного кольору. Але якщо посвітити на нього ліхтариком, то можно побавчити рубіновий відтінком. Красиво.

А от смак пива Schwarzbier не можна назвать насиченним. Відчувається трішки солодкого солоду, в після смаку трішки гіркоти. І ще хотів додати, що смак може і вписується в стиль, але на всьому протязі ковтка, таке відчуття, що смак не може набрати усю силу. І как фінал швидко сходить.

Усі мої дегустації віжд пивовані Bitburger Brauerei, можна подивитись тут. А на офіційній сторіниці або на сторінці у ФБ можно слідкувати за життіям пивоварні.