Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Kortrijk від ParTer

Untappd info

Belgian Dubbel

ParTer

My rating 3.5

Global raiting 3.79

  • Країна

    Україна / Ukraine

  • Алкоголь

    7.2%

  • Стиль

    Belgian Dubbel

Переді мною нове пиво, від нової для мене пивоварні ParTer. Зустрічаємо бельгійський дуббель з копченим солодом Kortrijk. Швидким пошуком я не знайшов офіційною сторінки пивоварні. На untappd також інформації мало. Тому гоу пробовать. До речі, з цим пивом у мене нова корка.

Kortrijk від ParTer

На перший ніс в ароматі присутній карамельно-сливовий присмак. Але чим довше пиво стоїть в бокалі тим більше копченого присмаку проявляється. В ароматі є невеличкий перепад. З однієї сторони чутний присмак копченного сиру, а з іншої сторони – карамелька.

Піна мала сереньозернисту основу, с жовтовтим відтінком. Нажаль, тримається не довго – через пів хвилинки від неї нічого зовсім не залишається. Тіло має насичений жовтий, перехідний у коричневий відтінок, колір.

На мій погляд, у пива Kortrijk є один мінус – йому невистачає насиченності. Напевно треба пояснити. Мені здається, що пиву по-перше треба більше солодкого присмаку, а меньше строгості. А по-друге, де мої фрукти? Вони начебто і є, але якось мало. Ага, ще одне, у післясмаку занадто багато кислоти. Мені здається це пиво недопрацьовано.

Усі мої дегустації від пивоварні ParTer можна подивитися тут. У соц мережах цієї пивоварні я не знайшов, тому залишу тут посилання на untappd.