Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Kelt 10 від Heineken Slovensko

Heineken Slovensko /

Словаччина / Slovakia

Моя оцінка

(2.75)

Оцінка з untappd

(2.80)

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Алкоголь

  3.9%

 • Штрихкод

  8586000981348

 • Цена

  1.12 y.e. за 0.5

Другим пивом буде Kelt 10 від Heineken Slovensko. Вибрав я його випадково, і що саме цікаве – це друге пиво від Heineken Slovensko. Перше було 23 лютого 2022 року, на наступний день почалася повномасштабна війна. Може після другого пива вона закінчиться? Він просто здохне… Перемога буде за нами, тому гоу дегустувати.

Kelt 10 від Heineken Slovensko

Не скажу, що аромат кращій ніж Urpiner Classic 10. На мій погляд він просто спокійніший. Тут також відчутний хмільовий присмак. Хоча і слабкий. Потім до нього додаєтья солодкий присмак. Але на задньому плані, доволі багато, терпкого присмаку. Аромат більш рівний, але на pilsner не схожий. Налив другий раз і зараз відчувається ще кислуватий присмак.

Піна мала крупнозернисту основу. Білий колір. Але прикольно – тримається реально довго. А ще й красиво залишається на стінках бокалу. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Смак пива Kelt 10 від Heineken Slovensko ну дуже слабкий. Також є гірчинка, також є терпкість. Яка, до речі, виходить на перший план, більше до кінця ковтка і залишається у післясмаку. Ну таке, спробувати один раз можна.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Heineken Slovensko можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.