Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Kellerbier

Untappd info

Kellerbier / Zwickelbier

Privatbrauerei Kaiserdom

My rating 2.5

Global raiting 3.16

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  11.4

 • Плотность

  13%

 • Стиль

  Kellerbier / Zwickelbier

 • Штрихкод

  4004591030978

Сьогодні переді мною пиво від броварні “Privatbrauerei Kaiserdom” з Німеччини, пиво з простою назвою Kellerbier. Як зазначено на офіційній сторінці, пиво здобуло 4 нагороди. Молодці, тому гоу дегустувати.

Kellerbier

В ароматі відчутні кислі нотки. Ці нотки схожі на нестиглі, але вже підгніваючи фрукти. Дуже дивний присмак. Якщо дати пиву постояти, то кислота відходить на третій план, а на її місце виступає легкий, солодкий присмак с доброю такою гірчинкою.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, білий, але с жовтим відтінком колір. Тіло насиченого темно-жовтого кольору, злегка каламутне.

Смак пива Kellerbier якийсь дивний. Справа у тому, що смак просинається тільки десь з середини. Спочатку, таке враження, що взяли пиво і розбавили водою. І ще одне, хоча пиво і набуває смаку у другій половині ковтка, але наприклад, гіркий присмак, взагалі йде окремо. Десь за ним пробивається солодкий присмак, який залишається у післясмаку. Пиво взагалі не збалансовано, не думаю, що куплю його ще раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Privatbrauerei Kaiserdom” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.