Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Jack Double IPA

Red Cat Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.67)

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double

 • Алкоголь

  8.0%

 • Горечь

  70

 • Плотность

  17.5%

 • Штрихкод

  1480201379621

Другим пивом буде Jack Double IPA від Red Cat. Це пиво також зварене у стилі Double IPA. І тут цілих 8 алкоголю. Склад: вода питна, солод ячмінний світлий, солод світлий карамельний, хміль, дріжджі пивні.

Jack Double IPA

Чесно кажучи на перший ніс в ароматі відчувається присмак звичайного мила. Ні, аромат смачний, але мені він нагадав аромат саме мила. В основі лежить квіткові нотки, потипу лаванди. Перевірив у складі лаванди немає. На мій погляд, хоча аромат рівний, але він не супер стійкий. Через деякий час аромат починає гаснути.

Піна має білий колір, середньозернисту основу. Тримається довго. Тіло має колір, щось середнє між жовтим відтінком і коричневим. Злегка каламутне.

Навідміну від “Queen’s Mama” гіркота тут дуже стримана. І головне, так само як і в ароматі присмаку алкоголю не відчувається. Є досить багато гіркоти, трохи кіслинки і трохи солодкого присмаку. Усі смаки йдуть рівно, але у післясмаку на перше місце виходить гіркота, з трохи солодким присмаком.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.