Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

IPA від Качка

Untappd info

IPA - English

Качка

My rating 3.0

Global raiting 3.62

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  50

 • Стиль

  IPA - English

 • Цена

  3.05 y.e. за 1літр

Переді мною ще одне пиво, котре мені привезли з Одеси – IPA від Качка. Зі слів сестри, доволі непогана іпаха, тому треба дегустувати.

IPA від Качка

На перший ніс в ароматі був чітко помітний присмак карамелі. Коли налив у бокал та дав постояти, солодкий присмак відійшов, а на його місце вийшов гіркий присмак. Добре, десь на задньому плані ще можна відчути солодку складову, але її стало помітно меньше, ніж на почтаку.

Піна мала середньозернову основу, білий колір. Тримається не довго, але потім красиво ще довго залишається на стінках бокалу.

На мій погляд, пиво IPA від Качка занадто солоке як для іпашкі. З самого початку і до кінця ковтка солодкий присмак йде на першому місці. До речі, солодкий присмак схожий, так само як і в ароматі, на карамельку. Ані тобі хвої, ані цитрусових, нічого такого. Нудно. І є ще один недолік – “на видоху” відчутний присмак лаку. Це 100% дефект. Не знаю, напевно, треба заїхати до пивоварні і скуштувати пиво прямо там, бо сьогоднішнє пиво у стиль не влучило зовсім.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Качка, можна побачити тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.