Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

IPA від Гонір

Гонір /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.72)

 • Стиль

  PA - Other

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  40

 • Плотность

  14%

 • Штрихкод

  4820268070050

 • Цена

  2.45 y.e. за 0.33

Другим пивом буде пиво з Франківська IPA від Гонір. Офіційний сайт поки не працює, тому почитати як самі пивовари представляють своє пиво можна на сторінці у ФБ. І відразу гоу дегустувати.

IPA від Гонір

В ароматі немає а ні хмільової гіркоти, а ні хвоєю. Для мене, Оля зі мною не згодна, в ароматі добре відчутний фруктовий присмак, а саме дитяче фруктове пюре. Якщо дати пиву постояти, то в ароматі починає відчуватися ябличний (не як дефект) присмак. Ну і ще трошки солодкого, не цукрового присмаку.

Піна тримається добре, має середньо/дрібнозернисту основу. А коли починає сходити, ще залишається на стінках бокалу. Тіло золотистого кольору, каламутне.

Взагалі, я спеціально взяв це пиво, як друге на сьогодні просто для порівяння. Першим було пиво “India Pale Ale” від Пивна ресторація “Кант”. Обидва були зварені в стилі IPA. І перше, що я хочу сказати, по смаку вони зовсім різні. Тут більше робиться ставка на фрктову складову, котра, на жаль, швидко сходить. А на прикинці ковтка, просинаєтсья ще кислий присмак. Ні, це на IPA… не схоже.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Гонір можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у Фб можна слідкувати за життям пиоварні.