Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Budvar 33

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Budejovicky Budvar

My rating 3.5

Global raiting 3.22

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.6%

 • Горечь

  33

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

Нове пиво можна знайти не тільки у великих супермаркетах, але й в звичайних наливайках. Так от, на печерському ринку у Києві є наливайка, ось до речі їх сторінка, де я знайшов нове, для себе, пиво Budvar 33 з Чехії. З нього свій вечір і почну. Це пілзнер з 4.6 алкоголю.

На перший ніс в ароматі присутній чистий хмільовий, може трохи солодкуватий, присмак. Пиво трохи постояло, і аромат став більше гірким, та, скажемо так, більш пустим.

Піна мала білй колір та середеньозернисту основу. Тримається не довго, пару секунд і від неї нічого не залишається. Тіло золотистого відтінку, чисте.

Смак пива Budvar 33 доволі рівний. У ньому присутній гіркий трав’янистий присмак, трохи солодкого присмаку. Десь з середини додається трошки терпкого присмаку. А от післясмак, на мій погляд, трошки змазанний. По-перше, смак гасне, а подруге забагато солодкого присмаку. Але загалом, доволі непогано, варто спробувати.

Усі мої дегустації від броварні Budejovicky Budvar можна подивитися тут. А на офіціній сторінці, чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.