Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Pilsner Franko Feb, 17, 2023

Untappd info

Pilsner - Other

Copper Head

My rating 3.5

Global raiting 3.58

 • Алкоголь

  5.2%

 • Горечь

  22

 • Плотность

  12.5%

 • Стиль

  Pilsner - Other

Переді мною останній (с того що я замовляв, в них ще много :)) представник броварні Copper Head, пиво Pilsner Franko. Із назви зрозуміло в якому стилі зварене це пиво. І ще раз хочу відмітити просто захливу етикетку, там просто неможливо нічого прочести. Я хотів би викласти у себе в інсті пиво від Copper Head, але люди навіть не зрозуміють що там на етикетці.

Pilsner Franko

До мене це пиво приїхало у 1л пет, і коли я відкрив і спробував носом, аромат був просто жахливий – пахло чимось кислим, чимость дуже неприємним. Я відразу подумав, що пиво зіпсувалося. Зробив ковток – ні норм. Коли налив у бокал, аромат дуже швидко втратив усю свою силу. Десь там на “дні” таки є трошки гіркуватого присмаку і все.

Піни було мало, да і сходить вона швидко. Через секунд 10 від неї зовсім нічого не залишається. Тіло золотистого кольору, злегка каламутне.

А от смак пива “Pilsner Franko” мене приємно здивував після ніякого аромату. У ньому добре відчуваєтся гіркий присмак, на задньому плані, десь з середени, додається трошки солодкого присмаку. Смак рівний. Ця гіркота залишається у післясмаку. Якби не такий аромат, це пиво заслуговувало мінімум на 4. А так максимум 3.5.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Copper Head. Beer Workshop” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ чи в інсті можна замовити їх пиво.