Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Inky від Remeslo Brewery

Untappd info

Stout - Imperial / Double

Remeslo Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.81

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  60

 • Плотность

  24.5%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Цена

  3.55 y.e. за 0.5

Сьогодні 24 січня виповнюється 88 рочків, коли вперше пиво стали розливати в металеву банку. Тому сьогодні на дегустації буде саме баночне пиво – зустрічаемо Inky від Remeslo Brewery. На офіційному сайті можно прочести невеличке описання як саме самі пивовари представляють своє пиво. Склад: вода, солод, хміль, боби тонка.

Inky від Remeslo Brewery

На перший ніс мені сдалося що тут чистий темний шоколад – трошки солодкого смаку та трошки гіркоти. А от якщо дати пиву постояти, то до шоколаду додається карамельний присмак. Також відчутний алкоголь, але він більш доповнює аромат чим заважає. А ще, так добре захований, але відчутний аромат корки чорного хліба. Аромат стійкий.

Піна мала дрібно/середньозернисту основу. Красивий жовто-коричневий колір. Тримається довго. Тіло має чорний колір, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Перше, що хочется відмітити – це багато солодкого смаку. Схожого не на шоколад, а більше на карамельний присмак. Так йде десь до середени ковтка. Із середини і до післясмаку на перше місце виходить гірко-терпкий присмак. Ви колись розкусували кавове смажене зерно? Так ось смак дуже схожий. І от тільки у післясмаку карамель і кавова складова йдуть разом. Inky від Remeslo Brewery трошки більш б балансу і буде топчик.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можно слідкувати за життям пивоварні.