Україна / Ukraine Anti-Imperial Cherry-Spices Sour Ale M142 Himars Feb, 19, 2023

Untappd info

Sour - Fruited

SHO Brewery

My rating 4.25

Global raiting 4.11

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  21.5

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Sour - Fruited

Першим сьогодні пивом буде “Anti-Imperial Cherry-Spices Sour Ale M142 Himars” від SHO Brewery. Це фруктовий кислий ель. Склад: вода, солод ячмінний, хміль, дріжджі, лактобактерії Sour Pich, вишня, розмарин, кориця, боби тонка.

Anti-Imperial Cherry-Spices Sour Ale M142 Himars

В ароматі цікаве поєднання. Є дві чітко окремі складові – це вишнева та “булочка з корицею”. Якщо дати пиву постояти, то булочка ховається, і залишається тільки кисло-солодкий присмак вишні.

Піни було багато, але тримається вона не довго. Може секунд 10 і від неї зовсім нічого не залишається. Мала приємний рожевий відтінок та середньозернову основу. Колір тіла я би не сказав, що відтінку вишні. Для мене, все ж таки, ближче до малинового чим до вишні… хоча…

Якась складова у смаку пива “Anti-Imperial Cherry-Spices Sour Ale M142 Himars” нагадала мені смак якоїсь гумки. Несподівано. Смак насичений, фруктовий, з доброю кислинкою. наприкінці ковтка, додається трошки гіркого присмаку, скоріш за все, від кориці.

До речі, я не зміг знайти ті лактобактерії “Sour Pich”. Можлови помилка, і треба було написати “peach” (персик) чи pitch (смола). Написав у приват у ФБ, офіційний сайт пки що не працює.

А я нагадую, що усі мої дегустації від SHO Brewery можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.