Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine India Pale Ale від Пивна Дума Feb, 20, 2023

Untappd info

IPA - American

Пивна Дума

My rating 3.75

Global raiting 3.69

 • Алкоголь

  7%

 • Горечь

  35

 • Плотность

  17%

 • Стиль

  IPA - American

 • Цена

  2.33 y.e. за 0.33

На 6му поверсі у ЦУМ у Києві случайно побачив невеличку крамничку від “Пивна Дума”. Серед іншого, там можна знайти пиво від самої Пивною Думи. Не знаю чому, але я взяв тільки їх іпашку. Тому другим пивом на сьогодні буде “India Pale Ale”.

India Pale Ale від Пивна Дума

Ох яка ж ароматна, стійка та насичена ця IPA. Є трошки карамельного присмаку, за ним йде хвоя і більше нічого. Короче кажучи круто. Але якщо дати пиву постояти, то на перше місце, з великим відривом, виходить карамель, якої тут просто забагато.

Піна тримається, ну може пів хвилини, і потім від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченого жовтого кольору. Чисте.

По смаку пива “India Pale Ale” від Пивна Дума можу написати так, воно сбалансоване. Є і солодкий смак, і гіркота. Але у після смаку хочеться більше хмільового присмаку, чим карамелі. Навіть не так… у післясмаку додається солодко-гіркий присмак від “тонни” цукру. Ну а взагалі смак насичений, і варто відмітити, що а ні в ароматі, а ні у смаку нема присмаку алкоголя.

Усі мої дегустації від пивоварні “Пивна Дума” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.