Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

In Bruges

Catfish /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.68)

 • Стиль

  Belgian Blonde

 • Алкоголь

  7.3%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  16%

 • Цена

  3.97 y.e. за 0.33

Другим пивом буде In Bruges від нової для мене броварні з Рівного – Catfish. З ними я познайомився на фестивалі домашніх пивоварів у Контейнері пару тижднів тому. In Bruges – це Belgian Blonde з 7.2% алкоголю.

In Bruges

Який же тут класний аромат. Якщо спробувати пиво носом через горлишко пляшки, то на перший ніс 100% печиво з шоколадом. Далі, якщо налити у бокал та дати постояти – печиво перетворюється на лимонад. І зараз у бокалі пробиваються присмаки стиглих фруктів. Короче кажучи круто. Не про який алкоголь мова не йде.

Піна мала крупнозернисту основу. Білий колір. Тримається не довго – через пару секунд від неї нічого не залишається.

І от наскільки просто топовий аромат, настільки смак пива In Bruges від Catfish взагалі не збалансований. Після такого аромату, складається враження що пиво розбавили. У смаку домінує гіркота з слабкий додаванням персику. З однієї сторони добре, що алкоголю немає, але з іншої хочеться більше “зігріваюсих” ноток. Загалом непогано, але зі смаком треба щось робити.

Усі мої дегустації від броварні Catfish можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у інсті можна слідкувати за життям броварні.