Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Литва / Lithuania Horn Disel Strong Aug, 7, 2023

Untappd info

Lager - Strong

Volfas Engelman

My rating 0.5

Global raiting 2.83

 • Алкоголь

  7.4%

 • Стиль

  Lager - Strong

 • Штрихкод

  4770301230708

 • Цена

  1.09 y.e. за 0.5

Переді мною ще один представник броварні Volfas Engelman, пиво Horn Disel Strong. На офіційному сайті є невеличкий опис цього пива, але нічого суттєвого. Все як завжди – стронг, ароматне і т.д. Тому гоу дегустувати. Склад: вода, ячмінний солод, ячмінь, хміль.

Horn Disel Strong

У цьому пиві 7.4% алкоголю, але в ароматі він майже не відчувається. Взагалі-то, як на мене, аромат сам по собі слабкий. Відчувається легкий присмак трави, десь на задньому плані додається щось солодке. І все це підкріплюється таким же легким присмаком алкоголю. А от якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить мильний присмак. А ще, через деякий час, від нього взагалі нічого не залишається.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається не довго – через пів хвилини від неї залишаються невеличкі “острівки” у центрі бокала.

І тут я зробив перший ковток. Пиво Horn Disel Strong ну дуже солодке. Я би сказав, як для лагеру, прям дуже-дуже солодке. Це у перший половині ковтка, у другій же пробивається той самий алкоголь. На мій погляд, це не лагер зовсім, да і збалансованим це пиво назвати не можна.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Volfas Engelman можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.