Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Hoppy Lager May, 3, 2023

Untappd info

Lager - Amber / Red

Пивоварня Бартік

My rating 3.25

Global raiting 3.33

 • Алкоголь

  4.5%

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Lager - Amber / Red

 • Цена

  4.37 y.e. за 1л

Ну швиденько друге пиво. Ним буде Hoppy Lager “Пивоварня Бартік”. Ну і перше, що хочеться відмітити – ну ліпіть наліпку більше обережно. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Hoppy Lager

Коли відкривав ПЕТ пляшку, пиво зробило так п-ш-ш. І тоді мені здалося, що в ароматі присутній солодкий, карамельний присмак, а також десь в стороні присутня гіркота. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш рівним. І чим довше пиво стоїть у бокалі, тим більше саме солодкого присмаку залишається в ароматі.

Піни майже не було. Мала дрібнозернисту основу. Зараз у моєму бокалі є невеличке кільце по краю. Тіло жовтого кольору, злегка каламутне.

Десь у середині ковтка пиво “Hoppy Lager” має невеличкий перепад. Котрий знову просинається у післясмаку. В основі лежать у равній долі солодкий та хмільовий присмак. Не погано, але цьому пиву невистачає рівності. Скрізь потроху щось не так.

Усі мої дегустації від броварні “Пивоварня Бартік” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.