Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

США / USA Hop Gods Sep, 22, 2023

Untappd info

IPA - Imperial / Double

Lakefront Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.92

 • Алкоголь

  9.1%

 • Горечь

  34

 • Плотность

  20%

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double

 • Штрихкод

  746546039035

 • Цена

  2.74 y.e. за 0.33

Другим пивом на сьогодні буде Hop Gods від великих хлопців Lakefront Brewery з Америки. Ось тут можна почитати, як самі броварі представляють своє пиво.

Hop Gods

Коли відкрив пиво (а в мене баночний вариант) то аромат був прям заліковий – була добра та смачна апельсиново-мангова складова. Але, насправді, вона якось швидко сходить. Буквально, як налити пиво у бокал, аромат стає гірким та алкогольним.

Піна тримається не довго – може секунд 10 і від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Мала білий колір та середньозернисту основу.

Смак пива виявився зовсім не таким як я очікував. Справа у тому, що після такого аромату (хочаб який був на початку) мені здавалося смак повинен бути таким самим. Але ні. Тут на перше місце виходить алкогольний присмак. Десь в середині є провал у смаку. І тільки у післясмаку смак пива Hop Gods набуває присмаку такий як я очікував – цитрусовий, дещо від сосни. Короче кажучи тільки зараз круто.

А я нагадую, що умсі мої дегустації від броварні Lakefront Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.