Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Honey Horse Oct, 31, 2022

Untappd info

Honey Beer

Berezan's Brewery

My rating 2.5

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Honey Beer

 • Цена

  2.45 y.e. за 1 литр

На вихідні я знову їздив до Харкова. А на зворотньому шляху завітав до славного міста Березань що на Києвщіні. До речі, згідно Вікі це місто, навіть, старше Харкова. Но то таке. Завітав я туди до Березанської пивоварні. Як я шукав фірмовий магазин напишу пізніше, а зараз на дегустації перше пиво “Honey Horse”. Що цікаве, у складі немає меду.

Honey Horse

На untappd написано (ну як би з назви зрозуміло), що це пиво медове, але в ароматі немає присмаку меду. Да і взагалі аромат тримається мало, через хвилинку-півтори від нього жалишається тьмяний гіркий присмак. На перший ніс тут багато трави, може ще десь далеко є карамельний присмак. Більше нічого.

Тіло насиченного темно-жовтого, напевно навіть коричневого, кольору. Каламутне. Піни було дуже мало. Да і тримається пару секунд. Зараз в моєму бокалі я невеличке кільце по краю. І все.

Тільки у першому ковтку відчувался цікавий медовий присмак. Але далі, скільки б я не робив ковтків меду не було. А все тому, що в основі лежить кислий, як нестигла слива, смак. А у післясмаку смак росходиться, і далі відчувається кислота і трішки водянистості. Таке. З пивом Honey Horse пивовари Berezan’s Brewery в стиль не влучили.

Усі мої дегустації від пивоварні Berezan’s Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.