Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

GRAPELOGY: Merlot Barrel Aged Triple Grape Ale

Untappd info

Grape Ale - Other

Varvar Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.73

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  10.5%

 • Горечь

  19

 • Стиль

  Grape Ale - Other

 • Штрихкод

  4820201011034

 • Цена

  5.71 y.e. за 0.375

Другим пивом буде GRAPELOGY: Merlot Barrel Aged Triple Grape Ale. Нагадую, що броварі з Varvar це напевно єдині, хто так гарно описують кожне (!!!) своє пиво, тому за подробицями від них гоу на офіційніу сторінку. Склад: вода, виноград сорту Мерло, ячмінний солод, пшеничний солод, хміль, дріжджі.

GRAPELOGY: Merlot Barrel Aged Triple Grape Ale

Який же тут сильний та яскравий аромат. Знаєте, я не пам’ятаю ані смак, ані аромат винограду сорту Мерлот, але можу сказати, що зараз у холодильнику лежить три види винограду, і аромат пива зовсім не схожий на них. Гіркий, трохи кислий присмак. І до речі, алкоголь в ароматі дуже добре захований.

Піна була слабенькою. Трималася пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло коричневого відтінку, каламутне.

Перше, що хочеться відмітити – це повністю відсутній солодкий присмак. Просто я звик, що виноград має бути солодким. Навіть вина люблю солодкі/напівсолодкі. Тому смак пива GRAPELOGY: Merlot Barrel Aged Triple Grape Ale уявляв саме такий. А тут солодкого присмаку немає зовсім. По друге, складається таке враження, що виноград був не стиглим, бо кисло-гіркуватий присмак так і пре. І по-третє, алкоголь у смаку також не відчувається. За це окреме +1 до карми. Як на мене, цей експеремент, не був вдалим, але на один раз можна спробувати.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні VarVar можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.