Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Mooo: Peach And Vanilla

Untappd info

IPA - Milkshake

Ten Men Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.86

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  15.5%

 • Стиль

  IPA - Milkshake

 • Штрихкод

  4820233340683

 • Цена

  3.67 y.e. за 0.5

Ще одне пиво на сьогодні “Mooo: Peach And Vanilla” від Ten Men Brewery. Це milkshake ipa з додаванням персика та ванилі. Офіційний сайт, по-трохи став запомнюватись, але сьогоднішнього пива поки що нема. Тому гоу дегустувати.

Mooo: Peach And Vanilla

Аромат цікавий. У ньому багато солодко-фруктового присмаку. Але виділити якийсь фрукт окремо я не можу. А от зараз нагадує якусь цукерку. Прикольно. І треба відмітити, що аромат яскравий та стійкий. І навіть після декількох хвилин проведенних у бокалі він не втрачає своєї сили. До речі, мені здається є такий молочний шоколад з таким ароматом.

Піни було не багато, але тримається близько хвилини. Мала білий колір та середньозернову основу. Тіло жовтого кольору, каламутне. Довго думав на що схоже, але точно можу сказати що на персиковий сік не схоже.

Ну і смак. Він дещо дублює аромат. У ньому також багато солодкого присмаку, але десь з другої половини ковтка, до солодкого присмаку додається гіркий смак. Який у післясмаку виходить на перше місце. Прикольно, але на мій погляд у пиві “Mooo: Peach And Vanilla” з солодким присмаком перебір. Я не знаю, щоб персик був з таким солодким присмаком.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні “Ten Men Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті (якщо він запрацює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.