Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Golden Sheep Ale

Black Sheep /

Англія / England

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(0.00)

  • Стиль

    Blonde / Golden Ale - English

  • Алкоголь

    4.5%

  • Штрихкод

    5024583000061

Сьогоднішній вечір почну з пива “Golden Sheep Ale” від броварні Black Sheep з Англії. Я тут трішки почитав про пивоварню – цікава у неї історія. Взагалі, треба взяти за звичку, перед дегустацією нового пива нової броварні, читати не тільки про пиво, а ще й про саму броварню.

Golden Sheep Ale

Знаєте, на офіціній сторінці обіцяють фруктові, цитрусові та квіткові нотки. Так от, що можу сказати, окрім квіткових ноток нічого в ароматі такого немає. Але й вони тримаються не супер довго. Через деякий час в основі аромату залишається тільки гіркий присмак. І взагалі, дуже слабкий аромат.

Піна тримається всього пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло золотистого кольору, каламутне.

У смаку пива “Golden Sheep Ale” присутній дуже сильний солодкий присмак. Який приблизно з середини ковтка заміняється гіркотою. Ну і як на мій погляд, ці два смаки якось не дуже збалансовані. У післясмаку ще пробивається кислий присмак. Але також швидко згасає. Ну не знаю, сподівався буде краще.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Black Sheep можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.