Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Golden Ale від Barley&Hops

Untappd info

Golden Ale - Other

Barley&Hops

My rating 3.75

Global raiting 3.28

  • Країна

    Україна / Ukraine

  • Алкоголь

    4.5%

  • Стиль

    Golden Ale - Other

Переді мною ще одне пиво від Barley&Hops з Вінниці – Golden Ale. В інеті є пару статей скільки варить пива ця броварня, скільки нового обладнення вона буде купувати. Але офіційного сайту, або хоча б сторінки в інсті – нема. Якось так, гоу дегустувати.

Golden Ale від Barley&Hops

В ароматі присутній легкий, солодкий присмак. Тримається відносного довго. В основі лежить цукрова насолода та трохи чогось гіркого (не схожого на хміль).

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу. Білий колір. Протрималась всього пару секунд. Тіло пшеничного кольору, каламутнне.

Смак пива “Golden Ale” від Barley&Hops умовно ділиться на дві частини. У першій, чітко проявляється солодкий, може навіть карамельний присмак. Ближче до кінця пробивається гіркий присмак. Ось тут він схожий на гіркоту від хмелю. Не погано, можно буде ще раз купити.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Barley&Hops” можна подивитися тут. Ну а так як у броварів, поки що, немає ані сторінки у соц мережах, чи офіційного сайту, залишу тут посилання на untappd.