Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Samichlaus Classic 2021

Schloss Eggenberg /

Австрія / Austria

Моя оцінка

(4.75)

Оцінка з untappd

(3.70)

 • Стиль

  Bock - Doppelbock

 • Алкоголь

  14.0%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  28%

 • Штрихкод

  9009100000669

 • Цена

  3.65 y.e. за 0.33

Переді мною пиво Samichlaus Classic від австрійської броварні Schloss Eggenberg. Цікаво, що на вікіпедії є сторінка цього пива і там написано набагато краще а ніж на офіційній сторінці. Із цікавого – пиво вариться на День Святого Миколая (1 раз на рік). Перед тим як розлити у пляшки витримується 10 місяців. І головне, що у 1990 році увійшло до Книги рекордів Гіннеса, як саме міцне пиво. Прикольно.

Samichlaus Classic 2021

На перший ніс в ароматі відчувається стійкий горіховий присмак. Також є легкий карамельний присмак, котрий потім заміняється на гіркий алкогольний присмак. Хоча якщо дати пиву постояти, то саме солодкий присмак виходить на перше місце. Десь нагадує переспілий фрукт. Як на мене, аромат класний.

Піни майже не було. Мала середньозернисту основу, білий, с жовтим відтінком колір. Тіло чисте, нагадує віскі. Виглядає дуже пристойно.

Смак пива Samichlaus Classic можна поділити на три частини, які до речі, доволі добре поєднанні. Відразу відчувається солодкий присмак. Але, як на мене, солодкого присмаку тут занадто. Далі йде фруктова складова. Стійка, насичена та смачна. Ну все це підкріплює “смачна” алкогольна складова. І як я вже казав, ці три смаки добре поєднанні. Це пиво варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Schloss Eggenberg можна подивитись тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.