Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Faine Misto Dark Ale

Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.61)

 • Стиль

  Dark Ale

 • Алкоголь

  5.2%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  12.5%

 • Штрихкод

  2400000029601

 • Цена

  1.95 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати пиво від Правди. Цього разу буде Faine Misto Dark Ale. Як завжди, маркетологи броварні постаралися і на офіційному сайті розписали, що можна відчути якщо спробувати це пиво. Що ж, зараз перевіримо.

Faine Misto Dark Ale

В ароматі відразу відчувається палений солод, дещо може солодкий. Його тут багато. Може десь з додаванням ірисок чи ще щось такого. Згодом в ароматі починає проявлятися смажене насіння. Але напевно треба відмітити, що аромат тримається не довго – пару хвилин і він суттєво слабкішає.

Піна мала середньозернисту основу з коричневим відтінком. Тримається приблизно хвилину, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Колір тіла нагадує колір розбавленої кави. Десь там.

Смак пива Faine Misto Dark Ale приблизно (!!!) можна поділити на дві частині. Перед цим, я писав про каву і тепер у смаку я також відчуваю смак кави. І також відчувається щось солодке, наче карамель, наче просто якась цукерка. У післясмаку солодкий присмак виходить на перше місце. Як на мене, вийшло доволі непогано.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Театр пива “Правда” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.