Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine EvilTwin May, 31, 2023

Untappd info

Red Ale - American Amber / Red

Craft Beer Stories

My rating 4.0

Global raiting 0.00

  • Алкоголь

    6%

  • Горечь

    34

  • Стиль

    Red Ale - American Amber / Red

Продовжую відкривати для себе пиво від Craft Beer Stories. Зустрічаємо EvilTwin. Інформації по пиву якось дуже мало. Офіційного сайту сайту поки нема, хоча може і є. Поясню, справа у тому, шо на етикетці немає прямих контактів з пивоваром (я би залюбки брав би якісне пиво). У назві броварні використовується 3 розповсюджених слова. Тобто, прогугливши знаходиш американські броварні, бар в Англії і навіть кіно, але ні як не броварню з України. Добре, то таке, назва є назва, чого це я приколупався.

EvilTwin

Аромат. Коли налив у бокал відчувався солодкий, цукровий присмак. Якщо дати пиву постояти, то солодкий присмак, змінюється на гіркий хмільовий. Але якщо пиво ще трохи постоїть у бокалі, то аромат майже повність сходить.

Піни майже не було. Мала середньозернисту основу, з карамельним відтінком. Зараз у моєму бокалі залишилось тільки невеличке кільце по краю. Тіло насиченого коричневого кольору, з червоним відтінком.

Напевно, треба сказати, що пиво не перший тиждень стоїть у мене у холодльнику і смак у нього приємний. У пиві “EvilTwin” від Craft Beer Stories є прикольний баланс між солодким карамельнми присмаком і хмільовою гіркотою. Десь наприкинці пробивається кисловатий присмак, але як на мене, він більше доповнює смак, ніж заважає. У післясмаку додається терпкий присмак.

На мій погляд, це добрий представник цієї броварні. Варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Craft Beer Stories можна подивитися тут. А ні офіційній сторінці, а ні сторінки у соц мережах у броварів нема. Тому залишу тут посилання на untappd.