Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Erfurter German Pils

Untappd info

Pilsner - German

Privatbrauerei Eibau

My rating 1.0

Global raiting 2.81

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  4.8%

 • Стиль

  Pilsner - German

 • Штрихкод

  4779038123130

Сьогодні стартую з пива “Erfurter German Pils” від Privatbrauerei Eibau. На офіційній сторінці я не знайшов опису цього пива. На untappd оцінка всього 2.81. Добре… не хоу капатися в інеті в пошуках чогось цікавого про це пиво. Гоу дегустувати.

Erfurter German Pils

На перший ніс в ароматі добре відчутна скошена трава. Навіть трохи запріла. Згодом, якщо дати пиву просто постояти, то додається аромат сіна. Є трохи гіркого присмаку. Як на мене мало того, що не вистачає якого балансу, так і загалом, аромат на пілзнер не схожий. Чесно кажучи пиво ще постояло і аромат став нагадувати якийсь компот.

Піна мала білий колір, середньозернисту основу. Тримається не довго. Приблизно за пів хвилини від неї залишається тонесеньке кільце по краю бокала. Тіло золотистого відтінку, чисте.

Смак пива “Erfurter German Pils” приблизно можна поділити на дві частини. У першій, відчувається гіркота. Але якщо б вона йшла рівно було б добре, а так десь з середини, до неї додається солодкий, незрозумілий присмак. Все, далі не бачу сенсу продовжувати. З цим пивом броварі не влучили у стиль зовсім. Його не варто купувати взагалі

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Privatbrauerei Eibau” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.