Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Elchwald Hefeweizen by Rudolf Erlebnisbrauerei Sep, 29, 2022

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Rudolf Erlebnisbrauerei

My rating 4.0

Global raiting 3.12

 • Алкоголь

  5.4%

 • Плотность

  12.3%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4016762825702

 • Цена

  0.89 y.e. за 0.5

Другим пивом на сьогодні буде “Elchwald Hefeweizen” також від німців Rudolf Erlebnisbrauerei. Дивіться, тут така справа – на untappd вказано, що це Австрія, але штрихкод (4016762825702) вказує начебто це Німеччина. Не хочу зараз гуглити, тому гоу пробувати.

Elchwald Hefeweizen by Rudolf Erlebnisbrauerei

В ароматі є приємний потиснутий аромат в’яленого банана (пам’ятаєте були такі у пачці, коричневого кольору). Пізніше додається солодкий присмак. Але найголовніше аромат яскравий і стійкий. Я не знаю (поки що) як українскої передати свої емоції, але я взахваті. Хоча… є таки маленький недолік – якщо вдихнути глибше, можна відчути терпкий присмак.

Піна має дрібнозернисту основу, білого, але с жовтим відтінком, кольору. Колір тіла має насичений жовтий колір, нефільтроване.

Я не знаю чому, але це пиво на момент написання статті, має оцінку всього 3.14. Так ось, це пиво має насиченний смак, приємний солодкий післясмак. В основі лежить приємний фруктовий смак, по типу, банана і персика на задньому плані. Єдине, чому не можу поставити 5, це солодкість. Цукру тут багато.

Усі мої дегустації можна побачити тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.