Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Dunkel від SinCity

Untappd info

Lager - Munich Dunkel

SinCity

My rating 3.5

Global raiting 3.36

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  35

 • Плотность

  11%

 • Стиль

  Lager - Munich Dunkel

 • Цена

  1.36 y.e. за 0.5

Пару днів тому у ФБ я наткнувся на пивоварню SinCity з Дніпропетровської області. Написав, відповили, запомовив і от сьогодні буду дегустувати перше їх пиво з простою назвою Dunkel. Склад: солод, хміль, вода. А як самі пивовари презентують свое пиво можна знайти на їх сторінці у ФБ (пост за 29 грудня 2021р. )

Dunkel від SinCity

Як тільки відкрив і спробував носом аромат через шийку пляжки, то відразу було чутно аромат насіння і корки хліба. Смачно, але насіння тут було зайвим. А от коли налив у бокал, то на перше місці вийшов солод і десь за ним був та сама корка чорного хліба. Хміль якщо і є, то десь далеко.

Піна була слабкою. Мала гарний кавовий відтінок. Протрималася секунд 10 не більше. Потім від неї нічого не залишається. Тіло коричневого, з червоним відтінком. Каламутне.

Цікаво, карбонізація тут на нулі. “Бульбашок” нема зовсім. Взагалі, у смаку пива Dunkel від SinCity добре відчутний темний солод та присмак корки темного хліба. Десь ближче до кінця ковтка чутна кава. І впіслясмаку додається трошки кіслинки. Не погано, але на мій погляд, треба допрацювати.

Усі мої дегустації від пивоварні “SinCity” можна подивитися тут, а на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.