Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Dunkel від Flensburger Brauerei Emil Petersen Apr, 23, 2023

Untappd info

Lager - Munich Dunkel

Flensburger Brauerei Emil Petersen

My rating 3.5

Global raiting 3.33

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  28

 • Плотность

  11.3%

 • Стиль

  Lager - Munich Dunkel

 • Штрихкод

  41030851

 • Цена

  2.0 y.e. за 0.33

Сьогодні буде пиво від “Flensburger Brauerei Emil Petersen”, пиво з простою назвою Dunkel. Останній раз я пиво пиво цієї броварні майже 3 роки тому. Тоді це був Flensburger Pilsener. На офіційному сайті є невеличкий опис того, як самі броварі представляють своє пиво.

Dunkel від Flensburger Brauerei Emil Petersen

В ароматі є непогана комбінація солоду і хмелю. Якщо дати пиву постояти, то пробивається карамельний присмак. Трохи гірчить. Якщо я би не знав, що тут всього 4.8 алкоголю, то сказав, що по аромату тут більше. Особливо наприкинці додається такий специфічний присмак.

Піни майже не було. Мала жовто-коричневий відтінок. Трималася пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло насиченного коричневого кольору злегка каламутне.

Зробив вже пару ковтків і можу сказати, що присмак пива “Dunkel” веде себе однаково – спочатку добрий збалансований присмак, потім навалює гіркота, а потім додається кислий присмак. Взагалі, скільки роблю ковтків, розумію, що смак якось швидко сходить. У післясмаку пробивається ще терпкий присмак.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Flensburger Brauerei Emil Petersen можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.