Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Spaten Munchen Aug, 16, 2023

Untappd info

Lager - Helles

Spaten-Franziskaner-Lowenbrau-Gruppe

My rating 3.75

Global raiting 3.38

 • Алкоголь

  5.2%

 • Горечь

  21

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Штрихкод

  4072700001171

 • Цена

  2.53 y.e. за 0.5

Сьогодні переді мною пиво Spaten Munchen. Це класичний лагер з 5.2 алкоголю. До речі, сама броварня Spaten – це одна з 6 броварен яка може постачати своє пиво на Октоберфест. І ще одне до речі – така велика броварня, а не можуть зробити собі нормальний сайт або хоча б перекласти його на англійську. На офіційній сторінці можна знайти інформацію про сьогоднішнє пиво, і якщо знаєте німецьку, то ще й почитати.

Spaten Munchen

Аромат чистий, відчуваєтсья хміль і напевно більш нічого. Сам по собі він насичений і смачний.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Тримається не довго, але в якийсь момент надовго залишається по краю бокала. Тіло золотистого кольору. Чисте.

У смаку ж, відчувається доволі сильна солодка складова, яка перебиває хмільову горкоту. Десь до середини йде рівно, а от ближче до післясмаку, смак змазується. Стає більш рідким. Більш “розмазаним”. Смак пива “Spaten Munchen” залишається смачним, але в порівнянні з початком ковтка, відчутно здає. В підсумку, мені сподобалось, це пиво варто спробувати хоча б раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Spaten-Franziskaner-Lowenbrau-Gruppe можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слвдкувати за життям броварні.