Україна / Ukraine DNIPRO від MOVA Brewing Co Jan, 24, 2023

Untappd info

Lager - Pale

MOVA Brewing Co

My rating 3.5

Global raiting 3.55

  • Алкоголь

    4.6%

  • Стиль

    Lager - Pale

  • Штрихкод

    4820251790309

Сьогодні буде пиво “DNIPRO” від MOVA Brewing Co. На офіційному сайті нема інфи про це пиво, але є багато іншого, тому за подробицями про саму пивоварню та їх пиво, гоу туди.

DNIPRO від MOVA Brewing Co

Так… відкривайте обережно, пиво трошки йде верхом. На перший ніс в ароматі присутній лише аромат хмелю. Але не можу сказати, що він чистий. Він якийсь будний чи тугий, ну якось так. Якщо дати пиву постояти аромат стає більше солодким, але цей несмачний хмільовий аромат залишається.

Піни було багато. Мала білий колір та середньозернисту основу. Тримається, напевно, хвилину, а потім від неї нічого не залишається. Тіло чисте світло-золотистого кольору.

У смаку пива DNIPRO від MOVA Brewing Co відчувається два смаки – це цукрова насолода та гіркота. Так ось, якщо десь до середини вони йдуть разом. То ближче до післясмаку солодкий смак вириваєтсья вперед, і на 100% затуляє смак хмелю. Не скажу, що я вражанний, але так на один раз можна спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “MOVA Brewing Co” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкуваати за життям пивоварні.