Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Magic Coagulation May, 16, 2023

Untappd info

Pale Ale - Other

Mumkin Brewery

My rating 3.75

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  16

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Pale Ale - Other

Сьогодні переді мною Magic Coagulation від Mumkin Brewery, котре вони зварили в колаборації з M.O.B. Brew. І знову, в інеті, швидким пошуком я не зміг знайти, як зв’язатися з ними. Вот захочеться замовити у них пиво, але як? Хто має з ними контакти, напишіть, будь ласка.

Magic Coagulation

Спочатку в ароматі відчувається солодкий присмак, щось накшталт, стиглого, солодкого апельсина. Потім, якщо дати пиву постояти, то солодкий присмак відходить, а на його місце виходить присмак, дуже схожий на грейпфрут. Прикольно. Алкоголь в 6.5% не відчувається. До речі, через деякий час, пробивається ще терпкий присмак.

Піна мала дрібно/середньозернисту основу. Білий колір. Але тримається не довго – через пів хвилини від неї залишається тільки невеличкі “острови”. Тіло насиченого жовтого кольору каламутне.

На відміну від аромата, у смаку пива “Magic Coagulation” також відчутний присмак апельсину, але він тут як би не спілий. На початку йде солодкий присмак, котрий швидко підміняється кислим присмаком. Наприкинці ковтка ще відчувається гіркий присмак, дуже схожий на алкоголь.

Усі мої дегустації від броварні Mumkin Brewery можна подивитися тут. Ані офіційного сайту, ані хоча б сторінку у ФБ, нема, тому залишу тут посилання на untappd.