Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Dark Lager Jun, 1, 2023

Untappd info

Lager - Dark

Bierwelle

My rating 3.0

Global raiting 3.33

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Lager - Dark

 • Штрихкод

  4820222280327

 • Цена

  1.93 y.e. за 1літр

Переді мною пиво з простою назвою – Dark Lager від Чернігівських крафтових броварів Bierwelle. Сайт, який вказаний на untappd не працює більше ніж пів року. А от на етикетці є qrcode котрий веде сюди. Буду вважати її офіційним сайтом. Принаймі там можна замовити їх пиво.

Dark Lager

Як для лагера, на мій погляд, в ароматі доволі багато солодкого присмаку. Нагадує добре запечену цукрову булочку. Відразу за цим смаком йде хмільова гірчинка. Взагалі то, аромат добре збалансований, якщо б ще меньше солодкого присмаку – було б супер. Аромат стійкий, навіть після декількох хвилин аромат майже не втрачає своєї сили.

Піна має середньозернисту основу, з карамельним відтінком колір. Сходить швидко, але ще залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло чисто карамельного, з червоним відтінком, кольору.

Зробив ковток і мені стало зрозуміло – у смаку пива Dark Lager, так само як і в ароматі, в основі лежить присмак смаженного насіння. Зробив пару ковтків і склалося таке враження, що у післясмаку пиво віддає квасом. Дивний виходить смак.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні Bierwelle можно подивитись тут. А на офіційній сторінці (коли вони її відновлять) або на офіційнй сторінці в ФБ можна слідкувати за життям броварні.