Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Czech Pils Extra від Кант Feb, 5, 2023

Untappd info

Pilsner - Czech

Пивна ресторація “Кант”

My rating 3.5

Global raiting 3.70

 • Алкоголь

  5.3%

 • Горечь

  42

 • Плотность

  12.5%

 • Стиль

  Pilsner - Czech

 • Штрихкод

  4820252890015

 • Цена

  2.18 y.e. за 0.33

Сьогодні буде пиво з Рівного від пивної ресторації Кант – Czech Pils Extra. Я був у Рівному, але вже не пам’ятаю, чому не залишив відгук про їх пиво. Але по-трохи віправляю це. Одже, це чеський pilsner. На офіційному сайті написано, що пивовари додали два види солоду, та два види хмелю. А от якщо б вказали які саме – був би топ. Але то таке.

Czech Pils Extra від Кант

Скільки б я не намагався причипитися до аромату, але на перший ніс тут все добре. Є м’який присмак хмелю, зовсім трошки солодкого присмаку. Короче кажучи п’ятірочка. Але… якщо дати постояти, то аромат швидко втрачає свою силу. Через 2-3 хвилини від нього майже нічого не залишається.

Піна також швидко сходить, мала середньозернисту основу, білий колір. Може пів хвилини і від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло злегка каламутне.

Смак пива Czech Pils Extra від Кант можна поділити на дві части. У першій, котра йде на початку, відчутний добрий збалансований смак. Але десь с другою частини солодкий та гіркий смаки починають йти якось окремо. Ні, вони не заважають один одному, але починають відокремлюватися один від одного. Не погано, якби б більше рівноваги, було б добре.

Усі мої дегустації від пивної ресторації “Кант” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.