Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Бельгія / Belgium SUPER 8 Blanche Nov, 10, 2022

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Brouwerij Haacht Brasserie

My rating 3.75

Global raiting 3.38

 • Алкоголь

  5.1%

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Штрихкод

  5410971131002

 • Цена

  1.88 y.e. за 0.33

Сьогодні у мене на дегустації пиво “SUPER 8 Blanche” від пивоварні “Brouwerij Haacht Brasserie”. Пивовари та маркетологи постаралися та зробили добру сторінку на офійіному сайті. Тому, як пивовари представляють своє пиво – гоу туди, а я дегустувати.

SUPER 8 Blanche

Який же смачний тут аромат. Трішкі бананового смаку, десь присутній хліб. Пізніше проявляється солодкий цукровий присмак. І все це лежить на пшеничній основі. Хмелю не відчуваю. Але найголовніше аромат дуже стійкий.

Піна мала сереньозернисту основу. Білий колір. Тримається приблизно с хвилину. Після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло світло-жовтого кольору. Злегка каламутне.

А от смак пива “SUPER 8 Blanche” виявився не таким яскравим як аромат. Тут також є смачний присмак банану так хліба, але таке враження що смак не може вийти на свій максимум. Йому не вистачає сили. Ні, воно не водянисте, але після аромату хочется більш яскравості. Наприкинці ковтка, є ще гірковатий присмак. А у післясмаку є трішки кислинки. Мені пиво сподобавлось, його можна купувать.

А я нагадує, що усі мої дегустації від пивоварні “Brouwerij Haacht Brasserie” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоарні.