Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Cucurbita Smile

Beermaster Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.55)

 • Стиль

  Pumpkin / Yam Beer

 • Алкоголь

  8.0%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  16.5%

 • Штрихкод

  4823096425658

Є маленька історії пов’язана з сьогоднішнім пивом. Десь місяць тому був я в одному з магазанів Сільпо. І в якийсь момент в магазині роблят об’яву, що саме сьогодні треба купити пиво “Cucurbita Smile”. Я вже не пам’ятаю чому саме, але мене не треба довго вмовляти :). І ось сьогодні я буду його таки дегустувати. Склад: вода, ячмінний солод, пшеничний солод, пюре гарбуза 10%, хміль, дріжджі, спеції.

Cucurbita Smile

В ароматі присутній гарбуз, але я би сказав, що аромат схожий на аромат сирого гарбуза. Він забиває майже 100% смаку. Якщо дати пиву постояти то пробивається ще кислий присмак. Може десь далеко ще дадаються спеції. Ніякого солодкого чи гіркого присмаку тут нема. І головне, при 8% алкоголю, його в ароматі нема.

Піна трималась всього пару секунд. Тіло з коричневим відтінком, каламутне.

Я от не пам’ятаю, але мені здається, що це перше гарбузове пиво, в якому зовсім немає солодкого присмаку. Дуже спеціфічний виявився смак – гарбуз, алкоголь та яскравий кислий присмак. Усі три смаки йдуть разом за равній силі. Не знаю, другий раз навряд чи куплю, але один раз варто.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Beermaster Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слікувати за життям броварні.