Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Greene King IPA

Untappd info

IPA - English

Greene King

My rating 3.0

Global raiting 2.84

 • Країна

  Англія / England

 • Алкоголь

  3.6%

 • Стиль

  IPA - English

 • Штрихкод

  5010549303079

 • Цена

  2.99 y.e. за 0.5

Нарешті я вирішив розбавити дегустацію українського пива. Переді мною Greene King IPA від Greene King з Англії. На офіційній сторінці чудо розписано,як самі броварі представляють своє пиво. Тому за подробицями гоу туди, а я дегустувати. До речі, на untappd оцінка всього 2.83.

Greene King IPA

Напевно я здогадуюсь, чому така мала оцінка. По-перше, в ароматі простий, чистий хміль. Ніяких тобі цитрусових, чи чого іншого. От так відразу і не скажешь, що у бокалі налита іпашка. Якщо дати пиву постояти, то аромат сходить майже до нуля.

По-друге, піна тримається всього пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло жовто-коричневого кольору, прозоре.

Чесно кажучи смак пива Greene King IPA також мало схожий на іпашку. Спочатку йде проста, ненав’язлива та стримана гіркота. Десь з середини додається солодкий (цукровий) присмак. Ну і саме приємне тут післлясмак. Тут відчувається доволі стійкий, смачний, гіркий присмак. Ну і все – це пиво смачне, але у стилі не влучили.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Greene King можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.