Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Crimson Stout від Flasker

Flasker /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.95)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  12.0%

 • Плотность

  22%

 • Штрихкод

  4820184930148

 • Цена

  2.73 y.e. за 0.33

Продовжую дегустувати українське пиво. Цього разу буде Crimson Stout від Flasker. Це imperial stout з додаванням малини та чорної смородини. І тут така річ – на етикетці присутні цифри 12%, але не зрозуміло що це. Тому що в описі на тій же етикетці маленькими буквами написано що алкоголю тут не менше 8.5 та щільність 22. Але то таке. Треба пробувати.

Crimson Stout від Flasker

В ароматі, на перший ніс, добре відчутна малина. Але сходить вона швидко, на її місце виходить, напевно, чорна смородина. І от чим довше пиво стоїть в бокалі, тим аромат стає більше схожий на варення зі смородини. І варто відмітити, що скільки б не було тут алкоголю, він тут добре захований за ягодами. Смаків, по типу кави чи шоколаду, чи взагалі солоду з хмелем – нема.

Піна трималася не більше секунд п’яти, потім сходить до нуля. Мала середньозернисту основу, та коричневий колір. Тіло має колір добре завареної кави. Але якщо подивитися на світло, можна побачити червоний відтінок. Каламутне.

Перше, що “кидається в очі” – це кисло-солодкий смак від ягід. Вони заповніють майже 100% смаку. Так само, як і в ароматі, алкоголь також добре захований. Він вирівнюється з ягодами лише у післясмаку. Знаєте… щось у цьому смаку є. Ну і десь на задньому плані є ще присмак кісточки. Смачно, але на мій погляд, пиво Crimson Stout від Flasker на stout це не схоже.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від Flasker можна подвитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям пивоварні.