Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Kostritzer Edel Pils Nov, 7, 2022

Untappd info

Pilsner - German

Kostritzer Schwarzbierbrauerei

My rating 3.0

Global raiting 3.16

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  11

 • Стиль

  Pilsner - German

 • Штрихкод

  4014964021076

 • Цена

  1.71 y.e. за 0.5

Переді мною пиво “Kostritzer Edel Pils” від німців Kostritzer Schwarzbierbrauerei. До речі, перше і останнє пиво “Kostritzer Schwarzbier” я пив ще у далекому 2016 році. І тоді у мене ще не було untappd :). Склад: вода, ячмінний солод, хміль, екстракт хмелю.

Kostritzer Edel Pils

На всьому протязі поки пиво знаходиться в бокалі, аромат не втрачає своєї сили. Може дещо хмільовий аромат затухає, але вцілому дуже не погано. Але так, пиво постояло може пару хвилин, і от аромата хмелю нічого не залишається. В основі залишається тільки солодкий присмак.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір, тримається може з пів хвилинки. Потім від неї майже нічого не залишається. Тіло злегка каламутне та має світло-золотистий колір.

Смак пива “Kostritzer Edel Pils” десь повторює аромат. Тут також, в основі, добре відчувається солодкий присмак, але гіркота зовсім не сбалансована. Ближче до кінця ковтка вона накатує величезною хвилею. У після смаку, взагалі, ще відчуваєтсья терпкий присмак. Ні, пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Kostritzer Schwarzbierbrauerei” можна подивитися і почитати тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.