Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

CRAFT sokolado skonio

Aukstaitijos Bravorai /

Литва / Lithuania

Моя оцінка

(3.5)

 • Стиль

  Porter - Baltic

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  20

 • Штрихкод

  4779019391343

 • Цена

  3.8 y.e. за 1літр

Сьогодні в одному з супермаркетів Києва на очі потрапило пиво CRAFT sokolado skonio від Aukstaitijos Bravorai. Перекладається як “craft зі смаком шоколаду”. Зварено у стилі Baltic Porter. Виявляється у цієї броварні є своя лінійка крафтового пива. І про те, як самі броварі описують своє пиво, можна подивитися на офіційній сторінці. До речі, це напевно нове пиво, бо його ще немає на untappd.

CRAFT sokolado skonio

Не пам’ятаю писав чи ні, але я вибагливий до шоколаду. Так от, в ароматі є шоколад. Він насичений та стійкий. Але, як на мене, він тут не дуже смачний (але то чисто моя думка). Якщо дати пиву постояти, то шоколадний присмак відходить на другий план, а на перше міце виходить присмак кави. 6% алкоголю не відчувається.

Піна має дрібнозернисту основу, коричневий відтінок. Тримається довго, а коли сходить то залишається на стінках бокалу. Тіло чорного кольору.

А от смак пива CRAFT sokolado skonio виявився дуже скромним та мало насиченним. Наскільки добре був відчутний шоколад в ароматі, настільки ж погано він відчувається у смаку. На мить він є на початку, потім йде сильний провал у смаку. Просто як воду п’єш. І наприкинці на перше місце виходить кислий присмак. Десь нагадує каву. Як на мене, пиво можна спробувати, але його треба допрацювати.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Aukstaitijos Bravorai” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.