Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Coffe stout від KHORYV brewery

KHORYV brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.61)

  • Стиль

    Stout - Coffee

  • Алкоголь

    5.0%

  • Горечь

    15

Другим пивом сьогодні буде пиво від домашньої броварні KHORYV brewery, пиво Coffe stout. І відразу дегустувати. Справа у тому, що аромат мега-насичений. Якщо на початку в ароматі пробивалися кавові зерна, то якщо дати пиву постояти, то кавові зерна перетворюються на спалені кавові зерна. Як на мене то занадто. О ще нагадує каву, коли спалив її і турці.

Coffe stout від KHORYV brewery

Піна мала середньозернисту основу, коричневий відтінок. Тримається не довго. Через пів хвилини від неї нічого не залишається.

Зі смаком бровар з KHORYV brewery намудрив – відчуваєтсья лише присмак холодної, пересмаженої кави. Цей смак настільки сильний, що я не можу банально насолодити саме пивним, а не кавовим смаком. Десь на задньому плані пробивається кислуватий присмак, але все одно – тут одна кава, більш нічого. Добрий експеримент з Coffe stout від KHORYV brewery, але мені не зайшов.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “KHORYV brewery” можна подивитися тут. А от офіційного сайта чи сторінки у ФБ нема, тому залишу тут посилання на инсту.