Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Cat Sith Imperial Scotch Ale w/ Cocoa Nibs, Coconut, Vanilla Beans

Rebrew /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.75)

Оцінка з untappd

(4.16)

 • Стиль

  Scotch Ale / Wee Heavy

 • Алкоголь

  10.0%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  30%

 • Штрихкод

  4820228060602

 • Цена

  4.60 y.e. за 0.33

Сьогодні переді мною пиво “Cat Sith Imperial Scotch Ale w/ Cocoa Nibs, Coconut, Vanilla Beans” від Rebrew. На офіційній сторінці є це пиво, але опису якось нема. Склад: вода, солод ячмінний світлий, солод ячмінний карамельний, солод палений, хміль, дріжджі верхового бродіння. Оцінка на untappd, на момент написання статті 4.23. Круто.

Cat Sith Imperial Scotch Ale w/ Cocoa Nibs, Coconut, Vanilla Beans

Який же тут классний та насичений аромат. Спершу він нагадав мені просто добре запечену домашню булочку. Потім став додаватися стриманий, смачний, алкогольний присмак. Він нагадує більше якийсь шоколадний лікер, чим просто алоголь. Так… напевно саме присмак молочного шоколаду стає в основі аромату цього пива.

Піни було мало, трималася всього може пів хвилини. Потім від неї залишається малееееньке кільце по краю бокала. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то пробивається червоний відтінок.

На скільки був насичений та солодкий аромат, а от смак пива “Cat Sith Imperial Scotch Ale” виявився дуже стриманим. Так, тут також відчувається солодка кава, але тут присутнє більше гіркого присмаку. Напевно, навіть, більше алкогольного присмаку.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Rebrew можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.