Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Feijhoa NEIPA

Untappd info

PA - New England / Hazy

Пивна Дума

My rating 3.75

Global raiting 0.00

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  16%

 • Стиль

  PA - New England / Hazy

 • Цена

  2.49 y.e. за 0.33

Переді мною друга пляшка від “Пивна Дума”, пиво Feijhoa NEIPA. Цікаво, що на етикетці написано тільки Season. На untappd це пиво не додано. А на офіційному сайті по етикетці є тільки “Feijhoa NEIPA” Добре, то таке.

Feijhoa NEIPA

Не можу сказати, що аромат яскравий, він блідий. У ньому є щось гірко-солодке, але його мало (на мій погляд). При 6% алкоголю в пиві, цього самого алкоголю не відчуваєтсья взагалі. Якщо дати пиву постояти, то пробивається кислий присмак.

Піна тримається довго. Має дрібнозернисту основу з коричневим відтінком. Тіло темне. Якщо подивитися на світло присутній червоний відтінок. Каламутне.

Смак пива Feijhoa NEIPA від Пивної Думи можно поділити на дві частини. У першій відчувається солодкий присмак. Мені здається є цукерки с таким смаком. Але чим більше роблю ковтків, то солодкий присмак, замінюється на кислий, а потім і на терпкий присмак. І мені здається тільки у післясмаку смаки вирівнюються. Не погано, але треба більше рівності.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Пивна Дума” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.