Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Burmistro Sodrusis Juodasis

Kauno Alus /

Литва / Lithuania

Моя оцінка

(1.0)

Оцінка з untappd

(3.35)

 • Стиль

  Porter - Other

 • Алкоголь

  7.0%

 • Плотность

  18%

 • Штрихкод

  4770593221026

 • Цена

  2.49 y.e. за 0.5

Переді мною пиво Burmistro Sodrusis Juodasis з Литви. Це портер з 7% алкоголю. У броварні є свій офіційний сайт, тому за подробицями від броварів гоу туди, а я дегустувати. Склад (до речі, написано української на етикетці): вода питна, солод ячмінний світлий, солод карамельний, солод палений, хміль.

Burmistro Sodrusis Juodasis

На перший ніс добре відчувається солодкий, карамельний присмак. Трохи гіркоти на задньому плані. Алкоголь не відчувається. Якщо дати пиву постояти, то додається терпкий присмак, котрий, згодом, виходить на перший план. Але потім і він сходить.

Піна тримається не довго, може пів хвилини і від неї нічого не залишається. Мала жовтий відтінок, та середньозернисту основу. Тіло кока-кольоного відтінку. Чисте.

На відміну від аромату, у смаку пива Burmistro Sodrusis Juodasis добре відчувається алкоголь. Причому він нагадує мені алкоголь, з дешевих слабоалкогольних напоїв. У післясмаку залишається терпкий присмак, як від нестиглих горіхів. На мій погляд це пиво зовсім не схоже на портер, слабоалкоголка – так, але не портер.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від броварні Kauno Alus можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям броварні.