Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Kirin Ichiban Premium Beer

Kirin Brewery Company /

Японія / Japan

Моя оцінка

(2.75)

Оцінка з untappd

(3.15)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  4260134390095

 • Цена

  2.46 y.e. за 0.33

Сьогодні у мене на дегустації пиво з Японії Kirin Ichiban Premium Beer від Kirin Brewery Company. І хотів би я почитати щось цікаве про це пиво чи пивоварню, але офіційний сайт не переведенний на інші мови. Єдине, що можна вичитати – це Lager з 5% та оцінкою на untappd 3.14 на момент написання статті. До речі, корка від цього пива в мене вже є :).

Kirin Ichiban Premium Beer

На перший ніс в ароматі багато хмільового присмаку, але водночас аромат легкий. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш терпким. Але якось дивно – налив другий бокал і аромата майже нема. Дивно. Він є десь там далеко, і це у рази меньше, ніж було спочатку.

Піна мала середньозернисту основу та білий колір. Тримається пару секунд, після чого від неї нічого не залишається.

У смаку є декілька волн. На першій йде солодкий, цукровий присмак. Далі, десь з середини ковтка, додається сильний терпкий присмак. Ну і наприкінці, третьою хвилею, йде гіркий присмак, котрий залишається і у післясмаку. Як на мене, вийшло доволі не погано, трохи вирявняти гіркоту з солодким присмаком і буде норм.

Уcі мої дегустації від Kirin Brewery Company можна подивитися тут. А на офіційній сторінці, якщо ви знаєте японську, чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.