Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Insight

Untappd info

Stout - Imperial / Double

Varvar Brewery

My rating 4.5

Global raiting 4.12

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  38

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Цена

  2.22 y.e. за 0.33

Переді мною вже 28 представник пивоварні “Varvar Brewery”, пиво Insight Salted Caramel Imperial Stout. Склад: вода, ячмінний солод, вівсяні пластівці, декстроза, тростинна меляса, солодовий екстракт, хміль, дріжджі, сіль.

По-перше, відкривайте обережно, пиво, хоча і в банці, добре йде верхом. По-друге, класно, що в ароматі, при 8.4% алкоголю, того самого алкоголю не відчувається. На перший ніс, було дуже багато печива. Потім додається трохи лакричного смаку. Аромат нагадує якийсь лікер, щось накшталт бейліз, чи щось такого.

Піна мала коричневий відтінок, середньозернисту основу. Але тримається не довго, пару секунд і від неї нічого не залишається. Тіло насиченного чорного відтінку.

У смаку пива Insight є чіткий лакричний присмак, прикольно і доволі смачно. Трохи солонего, трохи солодкого смаку. Трохи молочного шоколаду, але все інше це лакриця. У післясмаку таки пробивається алкоголь, але він більше підкреслює смак, ніж заважає. Зробив ще декілька ковтків, і смак став нагадувати звичайну іриску (цукерку). Дуже пристойно вийшло.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні VarVar можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.